FK002300402
SRM40-2CT
Raktáron
Figyelem! Utolsó darabok!
Elérhetőség dátuma:
| Önszabályzó kábel | Igen |
| Hajlítási átmérő | min. 5cm |
| IP védelem | IP68 |
| Beltéri | Nem |
| Csőfűtés | Igen |
| Kültéri | Igen |
| Feszültség | 230 V |
| Méterenkénti teljesítmény | 40 W |
| Fix teljesítményű | Nem |
Az SRM40-CT önszabályozó fűtőkábel ipari felhasználásra, csővezetékek hőn-tartására használható. A kábel robbanásveszélyes környezetben is alkalmazható (II2G EEx e II T5). A kábel a hőmérséklet függvényében változtatja a teljesítményét. A bekötéséhez speciális csatlakozókészlet szükséges. Az önszabályozó fűtőkábel két párhuzamos vezetője egy speciális, félvezető, önszabályozó anyagba van ágyazva. Ez az anyag teszi lehetővé, hogy a fűtőkábel a környezeti hőmérséklet változásának függvényében változtatja a teljesítményét. A kábel teljesítményét befolyásolja az anyag amire/amibe telepítették. Az önszabályozó kábelek nem képesek túlfűteni magukat, még akkor sem, ha egymásra vannak lapolva, vagy keresztezik egymást. Energiatakarékossági okokból a legtöbb esetben termosztát használata javasolt.





























