5250001200
Rendelésre
Figyelem! Utolsó darabok!
Elérhetőség dátuma:
| Átmérő | 7,5 mm |
| Önszabályzó kábel | nem |
| Szigetelő anyag | XLPE |
| Hajlítási átmérő | min. 5cm |
| Ohmikus tűréshatár | -10% / -5% |
| Max húzóerő | 120 N |
| Bruttó súly | 1,454 kg |
| Max környezeti hőmérséklet | 23°C |
| Ellenállás | 480,9 ohm |
| Hosszúság | 12 m |
| Árnyékolás | Réz 16x0,3mm W/m2 |
| IP védelem | IPX7 |
| Teljesítmény | 110 W |
| Külső szigetelés | MDPE |
| Max nyomóerő | 600 N |
| Nettó súly | 1,454 kg |
| Csatlakozó kábel | 2X3m 2 X 1,5 vagy 2,5mm2 + árnyékolás |
| Hossz tűréshatár | +2% +10cm / -2% -10cm W/m2 |
| Min. telepítési hőmérséklet | -5 °C W/m2 |
| Beltéri | Nem |
| Csőfűtés | Igen |
| Kültéri | Igen |
| Feszültség | 230 V |
| Fix teljesítményű | Igen |