5100402150
Raktáron (6 db)
Figyelem! Utolsó darabok!
Elérhetőség dátuma:
| Szigetelő anyag | Teflon + PEX |
| Hajlítási átmérő | min. 5cm |
| Csomagolás hosszúság | 38,6 cm |
| Nettó súly | 18,295 kg |
| Max húzóerő | 300 N |
| Csomagolás magasság | 28 cm |
| Max környezeti hőmérséklet | 60°C |
| Gyártói cikkszám | Igen |
| Hossz tűréshatár | +2% +10cm / -2% -10cm |
| Árnyékolás | 1 mm2 réz + 100% alufólia |
| IP védelem | IPX7 |
| Önszabályzó kábel | nem |
| Külső szigetelés | XPLO (rövid ideig 240°C) |
| Max nyomóerő | 1500 N |
| Teljesítmény | 6470W |
| Bruttó súly | 18,48 kg |
| Csatlakozó kábel | 10m 2,5mm2 + árnyékolás |
| Ellenállás | 24,7 ohm |
| Csomagolás szélesség | 38,6 cm |
| Min. telepítési hőmérséklet | -5 °C |
| Átmérő | 7 mm |
| Hosszúság | 215m |
| Beltéri | Nem |
| Csőfűtés | Nem |
| Kültéri | Nem |
| Fix teljesítményű | Igen |