5030212500
Raktáron (7 db)
Figyelem! Utolsó darabok!
Elérhetőség dátuma:
| Ohmikus tűréshatár | -10% / -5% |
| Max húzóerő | 500 N |
| Teljesítmény | 3680 W |
| Bruttó súly | 7,8 kg |
| Max környezeti hőmérséklet | 60°C |
| Ellenállás | 14,4 ohm |
| Csomagolás szélesség | 38,6 cm |
| Árnyékolás | 100% alufólia W/m2 |
| IP védelem | IPX7 |
| Hosszúság | 125 m |
| Külső szigetelés | UV álló PVC (90°C) |
| Max nyomóerő | 1500 N |
| Csomagolás hosszúság | 38,6 cm |
| Nettó súly | 7,8 kg |
| Csatlakozó kábel | 3m 2 X 2,5mm2 + árnyékolás |
| Csomagolás magasság | 20,7 cm |
| Min. telepítési hőmérséklet | -5 °C W/m2 |
| Átmérő | 6 mm |
| Hossz tűréshatár | +2% +10cm / -2% -10cm W/m2 |
| Szigetelő anyag | Teflon + PEX |
| Hajlítási átmérő | min. 5cm |
| Önszabályzó kábel | nem |
| Beltéri | Nem |
| Csőfűtés | Nem |
| Kültéri | Igen |
| Fix teljesítményű | Igen |
















